16.04.2014 – Augustów

W wyniku wspólnej inicjatywy oraz Partnera ”Programu Doskonałe Mleko w szkole” Pani Krystyny Osińskiej oraz szkoły uczestniczącej w programie odbyło się spotkanie z ciekawymi osobami.

Dnia 16 kwietnia 2014r w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej nr 4 w Augustowie odbyło się spotkanie z polskim biegaczem narciarskim, dwukrotnym medalistą mistrzostw świata Józefem Łuszczkiem oraz ze sportowcami klubu TS Wisła-Zakopane. Wydarzenie wzbogaciły występy artystyczne uczniów. Bardzo efektownie zaprezentowały swoje umiejętności się zespóły „Chaos” oraz „Iskierki”. Podczas swojego wystąpienia Pan Józef Łuszczek wspominał, iż od najmłodszych lat spożywał mleko i to jego zdaniem, znacząco przyczyniło się do spektakularnych sukcesów sportowych.

Zaproszenie na spotkanie przyjęli przedstawiciele mediów, portalu Augustów24.pl – obszerna relacja wzbogacona o film znajduje się tu: http://augustow24.pl/info/mleko-w-szkole-%C3%A2-spotkanie-w-sp.11229.html

Dzięki zaangażowaniu i wsparciu Pana Dyrektora Szkoły Grzegorza Augusewicza spotkanie przebiegło w sympatycznej i wesołej atmosferze. Po spotkaniu tradycyjnie skoczkowie TS Wisła Zakopane oraz Pan Józef Łuszczek rozdawali autografy i rozmawiali z uczestnikami spotkania. Była też okazja do wspólnego wypicia Doskonałego Mleka razem ze sportowcami.